Stand-up Pijanej Czapli / Juliusz Sipika & Tomasz Kwiatkowski

Zapraszamy na kolejny stand-up Pijanej Czapli. Tym razem na scenie JULIUSZ SIPIKA z Łodzi i TOMASZ KWIATKOWSKI z Poznania. Imprezę poprowadzi ARKADIUSZ JAKSA JAKSZEWICZ.
Zapraszamy także chętnych na OPEN MICa. Są jeszcze 2 miejsca.

Juliusz Sipika
niepełnosprawny komik z Łodzi. Zajmuje się stand-upem od trzech lat. W swoim programie łączy absurdalne przemyślenia na temat świata z prozą dnia codziennego. Występował już kilka razy w różnych miejscach podobno są ludzie, którym to się podobało ;)

Tomasz Kwiatkowski
Imprezowy, aspołeczny typ. Na scenie bije od niego oryginalność i niecodzienność. Bez kompromisu zabierze publiczność w mroczne i niewygodne zakątki, nie z poczucia obowiązku rozliczania sprawiedliwości społecznej, przede wszystkim chodzi o to, żeby tym bawić. Gdy przyjrzymy się mu bliżej, bije od niego serdeczność i otwartość do przytulenia. Tylko najserdeczniejsze jednostki mogą sobie pozwolić na bycie na scenie bezceremonialne, nie tracąc sympatii publiczności. Tomek działa komediowo już od 4 lat, prowadzi regularnie scenę w Grudziądzu słynącą z dzikich reakcji. Pierwsze stawiane kroki w komedii, by z czasem wszystko nabrało kształtu i kolorytu we wspólnych trasach „6x7”, „Młode Wilki” i m.in. eksperymentalnym projekcie „Leniwego Roastu”. Koniecznie wybierzcie się do Kija, aby obejrzeć go na żywo. Sprawdźcie też jego materiał na youtube, który nazwał „Wulgarny stand-up o ruchaniu”. Tak, to jest tytuł który uznał za godny promocji jego osoby. Tomek Kwiatkowski zdecydowanie ma swój styl.

Bilety:
20 zł (przedsprzedaż
30 zł (w dniu występu na wejściu)

Olsztyn

Stand-up Pijanej Czapli / Juliusz Sipika & Tomasz Kwiatkowski

20:00 26 marca 2019
Pijana Czapla, ul. Górna 1, Olsztyn