Stand-up Paulina Potocka: Test nowego programu + support

PAULINA POTOCKA
Każdy czegoś oczekuje. Zupełnie niepotrzebnie. Obszary zainteresowania Pauliny Potockiej to przede wszystkim fragmenty rzeczywistości zatopione w wątpliwościach i braku pewności, co do własnych przekonań na temat ludzi i świata. Rzecz o zmaganiu się z własną dynamiką życia, postrzeganą często jako gra, albo nawet lenistwo. A generalnie chodzi tylko o bezpośpiech. Rytm życia inny niż szybki.
Występowała w takich telewizjach jak Polsat, TVP Rozrywka, TVP2 oraz Comedy Central Polska. Razem z Łukaszem Kozłowskim prowadzi w Białymstoku własną scenę standupową „Potocka&Kozłowski prezentują”. Zajęła II miejsce na PACE 2018 oraz II na Mulatce 2019, dwa razy z rzędu zdobyła tytuł "Królowej Łgarzy" na Festiwalu Małych Form Satyrycznych w Bogatyni. Ulubione słowo: spokojnie. Ulubiona piosenka: „Nie poganiaj mnie, bo tracę oddech”. Osoba smutno-wesoła.

Support: ŁUKASZ KOZŁOWSKI
Ciągle szuka puent do swoich żartów. Żartów też ciągle szuka. Właściwie to Łukasz zawsze czegoś szuka. Podobno zarejestrował się jako bezrobotny i szuka nowej pracy. Twierdzi, że może zostać nawet prezydentem Polski, bo żadna praca nie hańbi.

Będzie miał miejsce również DEBIUT KOMEDIOWY:
Monika Kurdej - żartująca psychodietetyczka; wierzy, że jest w stanie odchudzać, odmładzać i upiększać świat - ciągle jednak sama nie osiągnęła ideału w tej dziedzinie - chociaż je szpinak i ma karnet na siłownię.
Na scenie od 2012 roku. Komedię włącza w każdą formę wystąpienia, które prowadzi, dzięki czemu, między nią a publicznością, pojawia się atmosfera współpracy i zrozumienia. Niestety regularnie, przekonuje się, że ludziom łatwiej jest znieść jej humor, niż zastosować wiedzę. Stand-up to jedyna forma, w której może bezkadnie się śmiać z grubasów. Czyni to więc z wielką przyjemnością.

Obejrzyj występ w Klub CH25 przy ul. Chłodnej 25 (sala na dole).
Bilety do nabycia online lub na miejscu. Kasa biletowa otwiera się 15 minut przed rozpoczęciem spektaklu (płatność gotówką).

A wiesz, że mamy więcej takich fajnych wydarzeń? Polub Dwie Sztuki, żeby wiedzieć kiedy gramy!

Warszawa

Stand-up Paulina Potocka: Test nowego programu + support

20:00 9 września 2019
Klub CH25 przy ul. Chłodnej 25, Chłodna 25, 00-867 Warszawa

Na wydarzeniu wystąpi