Stand-up No Limits: Paulina Potocka, Ola Petrus # Kraków

Śmiech to zdrowie, dlatego w trosce o Wasze samopoczucie...
Stand-up No Limits oraz Klub Pod Jaszczurami zapraszają na spotkanie z jednymi z najlepszych w Polsce specjalistek od śmiechu i dobrej zabawy!

🎤 Kto? Paulina Potocka, Ola Petrus
📆 Kiedy? 20.05 (niedziela) godz. 20:00
🏛️ Gdzie? Klub Pod Jaszczurami # Kraków
💲 Bilety: 20 zł (przedsprzedaż) / 30 zł (w dniu występu - jeśli jakieś zostaną!)
💲 dostępne online na: Standupbilety.pl oraz stacjonarnie

Paulina Potocka - Stand-uperka, solistka, kobieta eksperymentalna. Osoba, wobec której bardzo świadomie używa się słowa "temperament". Swoje występy buduje przede wszystkim na abstrakcyjnym poczuciu humoru. Nie szokuje. Nie budzi kontrowersji. Podobno nie jest klasycznym stand-upem. Zadziwia swoją dynamiką, a raczej jej brakiem. Slow comedy to jej charakterystyczny styl, rzadko spotykany w Polsce. Zanurzy nas w swojej formie. Przeprowadzi przez światy, które często nie istnieją. Jej stand-up zadziwia. Wstrząsa. Nie pozostawia obojętnym. Po jej występie nic już nie będzie takie samo. 

Ola Petrus - ogrom energii w małym opakowaniu. Monster Truck w skórze Malucha. Rozjeżdża sarkazmem i bezpośredniością. Nie boi się niczego i nikogo, chociaż często nikt i nic jej nie widzi. Ale zawsze słyszy! Żywy dowód na to, że Bóg ma poczucie humoru. Zdarza jej się występować na stole.

Do zobaczenia! 😊

***Wydarzenie przeznaczone dla osób powyżej 18. roku życia.***

Kraków

Stand-up No Limits: Paulina Potocka, Ola Petrus # Kraków

20:00 20 maja 2018
Klub Pod Jaszczurami, Rynek Główny 8, 31-042 Kraków
20-30zł

Na wydarzeniu wystąpi