Stand-up Improwizowany: Wrocławski Kwiz

Nie można wygrać, nie biorąc udziału w rozgrywce! Zapraszamy na Wrocławski Kwiz: niezapomniany wieczór ze stand-upem improwizowanym! Pięciu komików stanie w szranki ze sobą w walce o miłość publiczności. Cały wieczór będzie bazował na corwd-work'u, improwizowanych żartach i interakcji z publicznością! Tematów do wypowiedzi będziecie dostarczać wy a nasi zawodnicy nie będą mieli czasu na przygotowanie. Zapiszcie wasze najlepsze pomysły, a nasi gladiatorzy zamienią Wrocławski Kwiz w najśmieszniejszy jubel na jakim byłeś! Na polu bitwy czekać będą:

Adam Sobaniec - zwycięzca 1-go Pojedynku Stand-uperów w Warszawskich Hybrydach. Finalista 3-go Antrakt Stand-up Festiwalu. Jest jedynym człowiekiem na ziemi, który przeprowadził się do Łodzi dobrowolnie i jest z tego faktu zadowolony. Adam lubi mocne żarty, jego stand-up to mieszanka abstrakcji, czarnego humoru i improwizacji, dzięki temu każdy z widzów może znaleźć coś dla siebie.

Bartosz Zalewski - urodzony we Wrocławiu komik, zamieszkały tam do czasu kiedy już tam nie mieszkał, założył Wrocławski Stand-up, wstąpił do Stand-up Polska, występował w telewizji, był, jadł, pił, sapał, używał czasowników. Ma za sobą cztery programy solowe, dwa do obejrzenia publicznie, resztę przysypał czas.

Ryszard Mazur - kawał chłopa, nie z Mazur, a z Wałbrzycha. Wiecznie głodny, poszukuje nowych żartów do przetrawienia, jak ich nie znajdzie, przegryza rozczarowanie kiełbasą z kieszeni. Osobiście uważa, że ma korzenie hiszpańskie albo francuskie, ale kogo to obchodzi, przecież w tych krajach wszyscy imigranci wyglądają tak samo.

Grzegorz Wójtowicz - Laureat tegorocznej „Kuźni Stand Up’u”. Występował w 3 sezonie Comedy Club w Comedy Central.
Pochodzący z Kędzierzyna-Koźla, młody człowiek, który swoje aktualnie życie związał z aktywnym komediowo Wrocławiem. W głowie ma równie poukładane co spodnie w sklepie w którym pracuje. Zapytany w jednym z wywiadów, aby opisał swoją osobę w 2 słowach odparł „Kasjer-sprzedawca”.

Kamil Ozimiński - związany z grupą Stand-up Łódź. Jeśli istnieje temat, z którego każdy chciałby się pośmiać, ale nie wypada, to możecie być pewni, że Kamil podchwyci ten motyw i zrobi z niego żart. Skutecznie drwi z tabu: kulturowego, społecznego, historycznego i innych, jakie napotyka na swojej drodze. Jego żarty potrafią wprawić w zakłopotanie, by chwilę później, ze zdwojoną siłą, rozbawić do łez. Przygotujcie się więc na sporą dawkę niepoprawnego humoru.

Na Stand-up Improwizowany zapraszamy w czwartek, 6 czerwca, na godz. 18:00 do Klubu Firlej przy ulicy Grabiszyńskiej 56. Bilety w cenie 10 zł dostępne na http://www.festiwalwrocek.pl/wydarzenia. Program przeznaczony dla osób dorosłych.

Stand-up Improwizowany to cykl imprez odbywających się w ramach kultowego Komediowego Międzynarodowego Festiwalu Wrocek. Mecenat nad wydarzeniem sprawuje miasto Wrocław.

Wrocław

Stand-up Improwizowany: Wrocławski Kwiz

18:00 6 czerwca 2019
Firlej - Ośrodek Działań Artystycznych, ul. Grabiszyńska 56, 53-504 Wrocław

Na wydarzeniu wystąpią