Stand-up Czempion: Arkadiusz Jaksa Jakszewicz + open mic

Startujemy z nowym cyklem wydarzeń w Prominencie.
Otwieramy nasze drzwi dla Was na stand up.
Przyjemny, starannnie wyselekcjonowany, niezobowiązujący, wysublimowany, wirtuozerski i niewybrednie zabawny

Na start pojawi się dla Was wyjątkowy gość z dalekiej północy, z magicznej Warmii. Doświadczony komik z ogromnym zapleczem humoru.

ARKADIUSZ JAKSA JAKSZEWICZ

Nie da się uniknąć i nie zauważyć jednej rzeczy. Jaksa jest rudy. Rudy od dziecka. Od jakiegoś czasu jest jeszcze rudy i łysy, i ma rudą brodę.
Rudobrody jest skuteczny i nauczył się obracać niepowodzenia w żart. Swoje historie zbiera od lat po lasach, polach, domach, pociągach, ulicach i snach. Jaksa jest też z zamiłowania historykiem - ale w żadnym wypadku dzielenie się tym nie przypomina nudnych lekcji ze szkoly. Występował, i będzie występował, w Comedy Central Polska, a także w Suwałkach. W tym roku dostał nagrodę na festiwalu FAMA. Prawda jest jednak taka, że Jaksa to gość, którego kalendarz jest bardzo napięty. Tylko w ostatnim miesiącu dzielił scenę z takimi czempionami jak Bartosz Gajda, Michał Pałubski, Abelard Giza, czy Ryszard Mazur.

Nagranie:
https://www.youtube.com/watch?v=6Jsgsvsl6KE

Imprezę rozpoczniemy od CZEMPIONÓW DEBIUTUJĄCYCH czyli Open Mice'a podczas którego zaprezentuje się nam/ bądź nie (to zależy od zgłoszeń) kilku lokalnych komików.

Imprezę poprowadzi

Matełko czyli Mateusz Marek:
komik, konferansjer i piosenkarz w SMKKPM - Sekcji Muzycznej Kołłątajowskiej Kuźni Prawdziwych Mężczyzn. Zawodowo związany z RMF MAXXX. Artysta - klown szpitalny w fundacji Czerwone Noski.

*WSTĘP WOLNY*

Po stand upie wracamy do Was z regularnym, otwartym trybem wieczornym

Kraków

Stand-up Czempion: Arkadiusz Jaksa Jakszewicz + open mic

20:00 12 września 2019
PROMINENT The Original Lounge Bar, Kamienna 17, 31-403 Kraków
Wstęp bezpłatny

Na wydarzeniu wystąpi