Stand-up: Bartosz Zalewski "Nic o komedii" |Łódź

Zapraszamy na wieczór ze stand-up comedy w najlepszym wydaniu. 6.03.19 w Format swoje materiały zaprezentują:

Bartosz Zalewski - urodzony we Wrocławiu komik, zamieszkały tam do czasu kiedy już tam nie mieszkał, założył Wrocławski Stand-up, wstąpił do Stand-up Polska, występował w telewizji, był, jadł, pił, sapał, używał czasowników.
Ma za sobą cztery programy solowe, dwa do obejrzenia publicznie, resztę przysypał czas. Sam umieszcza się w pierwszej 20 polskich komików, oczywiście na pierwszym miejscu, bo na co komu skromność.
Niektórzy zarzucają mu nadużywanie słów, których nie rozumie, ale to zwykli absztyfikanci. Chętnie korzysta z kultury, bo jak mawia porzekadło konkwistadorów, niewykorzystane kultury lubią się mścić. Obecnie zaprasza na solowy materiał "Nic o komedii", który w swoim zarozumialstwie opisał tak:

Stand-up to dziwny, dziwny zwierz. Z jakiegoś powodu, mimo braku formy, składa się sam w sobie. Kolejne zastępy komediowych twórców opowiadają ze sceny o tym co robili na innych scenach, przy innych okazjach, odtwarzają dla nas zamierzchłe spotkania i z jakiegoś powodu uczą nas życia. Czy można jednak robić stand-up nie o stand-upie, nie o wykonawcy, nie o nas, nie o sensach, nie o poradach na przyszłość, nie o rzeczach przyziemnych i nie o boskich, nie o sprawach ważnych i nieważnych? To o czym? O niczym. A kto to będzie robił? Nikt. A kto to zobaczy? Oby ktoś.


Support: Cezary Ponttefski


6.03.2019 godz.20:00
Format
ul.Tymienieckiego 3, Łódź

-------------------------------------------------
Bilety:

30zł w przedsprzedaży (dostępne na biletyna.pl oraz na KupBilecik.pl)

40zł w dniu wydarzenia (dostępne przy wejściu, ilość ograniczona)

------------------------------------------------

Wydarzenie dla osób pełnoletnich.

Łódź

Stand-up: Bartosz Zalewski "Nic o komedii" |Łódź

20:00 6 marca 2019
Format, Tymienieckiego 3, 90-365 Łódź

Na wydarzeniu wystąpią