Stand-up: Bartosz Zalewski "Nic o komedii" • Wrocław

Zapraszamy serdecznie na wieczór z występami komediowy na żywo do WedrowkiPubu.

20.02 we Wrocławiu zaprezentuje się Bartosz Zalewski ze swoim solowym materiałem, jego stand-up będzie okraszony lokalnym supportem.

Bartosz Zalewski - urodzony we Wrocławiu komik, zamieszkały tam do czasu kiedy już tam nie mieszkał, założył Wrocławski Stand-up, wstąpił do Stand-up Polska, występował w telewizji, był, jadł, pił, sapał, używał czasowników.
Ma za sobą cztery programy solowe, dwa do obejrzenia publicznie, resztę przysypał czas. Sam umieszcza się w pierwszej 20 polskich komików, oczywiście na pierwszym miejscu, bo na co komu skromność.
Niektórzy zarzucają mu nadużywanie słów, których nie rozumie, ale to zwykli absztyfikanci. Chętnie korzysta z kultury, bo jak mawia porzekadło konkwistadorów, niewykorzystane kultury lubią się mścić. Obecnie zaprasza na solowy materiał "Nic o komedii", który w swoim zarozumialstwie opisał tak:

Stand-up to dziwny, dziwny zwierz. Z jakiegoś powodu, mimo braku formy, składa się sam w sobie. Kolejne zastępy komediowych twórców opowiadają ze sceny o tym co robili na innych scenach, przy innych okazjach, odtwarzają dla nas zamierzchłe spotkania i z jakiegoś powodu uczą nas życia. Czy można jednak robić stand-up nie o stand-upie, nie o wykonawcy, nie o nas, nie o sensach, nie o poradach na przyszłość, nie o rzeczach przyziemnych i nie o boskich, nie o sprawach ważnych i nieważnych? To o czym? O niczym. A kto to będzie robił? Nikt. A kto to zobaczy? Oby ktoś20.02.2019 godz. 20:00
WedrowkiPub
Podwale 37/38, Wrocław

---------------------------------------------
Bilety:
I pula - 25zł
II pula - 30zł

bilety dostępne na KupBilecik.pl
--------------------------------------------

Program przeznaczony dla widzów pełnoletnich.

Wrocław

Stand-up: Bartosz Zalewski "Nic o komedii" • Wrocław

20:00 20 lutego 2019
WedrowkiPub, Podwale 37/38, 50-040 Wrocław

Na wydarzeniu wystąpi