Stand-Up w Twierdzy Edycja 1 | Wojtek Pięta & Damian Skóra

Siemano Kędzierzyn-Koźle !!!!!!
Już 14.12 wielkie otwarcie sceny stand-up w waszym mieście. Kino "Twierdza" w domu kultury Koźle będzie gościć najlepszych komików w kraju. Komediowe wieczory w sali żyrandolowej na długo pozostaną w waszej pamięci. 

Gośćmi podczas grudniowej imprezy będą: 

Wojtek Pięta - Wystąpił na scenach każdego z większych miast w Polsce oraz w telewizji w programie Kuby Wojewódzkiego i Comedy Central. Finalista Antrakt Stand-up Festiwal 2016. Brał udział w roastach: Tego Typa Mesa oraz Krzysztofa Skiby. Regularnie jeździ z Abelardem Gizą występując jako jego support.
Gospodarz sceny Stand-up Silesia, Stand-up Tarnów, a także krakowskich scen Stand-up w Zet Pe Te oraz w Bakałarzu. Autor kanału w serwisie youtube oraz improwizator sceniczny.

Damian Skóra stand-up- Osoba transwiekowa - dziecko (czasem starzec) zamknięty w ciele młodego mężczyzny. Zwycięzca plebiscytu na najlepszego stand-upera według jego mamy. W ubiegłorocznym konkursie na najlepszego Damiana Skórę zajął II miejsce. Nagradzany wielokrotnie za wybitne osiągnięcia w języku łacińskim oraz w śpiewie niemym. Gdyby wcześniej zaczął robić stand-up to pewnie wystąpiłby w programie "Kuba Wojewódzki". Karierę przerwało głośne w mediach przyznanie się do niekojarzenia połowy swoich znajomych na facebooku. Teraz wraca ze zdwojoną siłą, aby wywoływać takie mocniejsze wypuszczenie powietrza nosem, a czasem nawet śmiech.

Prowadzenie Grzegorz Wójtowicz Stand-Up

Bilety w cenie 20 zł online / 25 zł w dniu imprezy (jeśli będą dostępne :) )

* Występ przeznaczony dla osób powyżej 16 lat

Kędzierzyn-Koźle

Stand-Up w Twierdzy Edycja 1 | Wojtek Pięta & Damian Skóra

17:00 14 grudnia 2018
Twierdza, ul. Skarbowa 10, 47-200 Kędzierzyn-Koźle
20-25zł