Stand-Up w Olsztynie! Modzelewski x Chałupka x Brudzewski

W nowy, komediowy rok nawet nie wchodzimy z buta. My wjeżdżamy na złotych saniach, ciągniętych przez dwa prężne rumaki stand-upu ;D! Zapowiada się przejażdżka miesiąca, także dosiadajcie się, póki starczy miejsca, bo do świata niepoprawnej radości zawiozą nas:

Karol Modzelewski- komik, stand-uper, prezenter RMF FM, podróżnik, kochanek, człowiek renesansu. Przeszedł kiedyś Contrę na Pegazusie na 4 życiach. Współtworzył duet Bękarty Stand-Upu. Występował w MTV, TVN, Polsat, TVP, Comedy Central. Uwielbia kontakt z publiką, humor abstrakcyjny i ser.

Paweł Chałupka- zdobył serca widzów prawdziwymi historiami z życia z czasów pracy w gastronomii, jednak pod maską frustrata skrywa skrzydlatą duszę i pięknie pokręcony umysł. Nie zdziwcie się, jeśli jego występ nagle zacznie wykraczać znacznie poza ramy tradycyjnego stand-upu.

Lejce tej imprezy trzymać będzie Maciej Brudzewski!

->16. stycznia 2019
->bilety dostępne online: https://standupbilety.pl/event/348_stand-up-w-olsztynie-modzelewski-x-chaupka-x-brudzewski?fbclid=IwAR2Me4iV3EouZGJQbQCg3jzgHqHvU6opriKZKt8yLiaKeGPuqLkSuS1zV-E#buyTicket
->Galeria Sowa

Zapraszamy i pozdrawiamy!

Maciej Brudzewski oraz Galeria Sowa

Olsztyn

Stand-Up w Olsztynie! Modzelewski x Chałupka x Brudzewski

20:00 16 stycznia 2019
Galeria Sowa, ulica Zamkowa 2, 10-074 Olsztyn

Na wydarzeniu wystąpią