Stand Up Pod Smokiem - 30.01.2020

Kiedy? Czwartek 30 stycznia o 20:00
Gdzie? Mr. Vavelsky (Gołębia 6)
Ile kosztuje wejście? 10 zł od głowy, chyba że jeszcze studiujesz, wtedy 8 zł. Jeśli występujesz, wchodzisz za darmo.

Jesteście gotowi na nową, epicką formułę stand-up’owego open mica? 
Połączenie rywalizacji rodem z telewizyjnych programów rozrywkowych? Słyszysz - ‘Kraków’, myślisz - ‘smok wawelski’! I choć pokryty łuskami, latający pierwowzór został pokonany, już wkrótce będziecie mogli zmierzyć się z jego nowym wcieleniem, które na swoje siedlisko wybrało podziemny lokal – Mr. Vavelsky. Smok rzuca Wam wyzwanie znad sceny. Dzielni komicy przebywający w Grodzie Kraka; Amatorzy i profesjonaliści, starzy i młodzi, – podejmijcie rękawicę i pokonajcie smoka śmiechem publiczności. 

Każdy występujący może liczyć na 1 minutę na scenie, nim smok ,,przebudzi” się ze snu. Po ,,przebudzeniu’’, nie pozwól publiczności na nudę, a smok również będzie zadowolony aby ostatecznie poddać się po kolejnych 4 minutach pojedynku. Zważcie jednak, że obudzony, smok może pozbyć się Was ze sceny swoim ,,ognistym” zionięciem. Imprezę wraz z pomocą publiczności poprowadzi dla was Łukasz Raszka. To publiczność zadecyduje o losie śmiałków, którzy staną oko w oko ze smokiem.

Wejście kosztuje 10 zł (8 zł dla studentów z ważną legitymacją). Jeśli występujesz na scenie, wchodzisz za darmo, a dodatkowo dostaniesz darmowego browarka na pokonanie tremy. Jeśli nie chcesz występować, ekipa Kraków Standup Comedy podkreśla – nadal Cię kochamy! Weź ze sobą znajomych, pośmiej się z nami (lub z nas), pomóż smokowi wybrać najlepszych komików i rozerwij się w jednym z najciekawszych krakowskich barów.

UWAGA DLA WYSTĘPUJĄCYCH Jeśli chcesz wystąpić, po prostu napisz posta na wydarzeniu ze słowami "chcę wystąpić" do godziny 23:59 we wtorek przed eventem, aby mieć pewne miejsce na scenie. Listę osób, które dostaną szansę występu opublikujemy najpóźniej we środę przed imprezą.Aby być pewnym, że będziesz mógł/mogła wystąpić, prosimy o przyjście do lokalu najpóźniej o 19:30. PO TEJ GODZINIE OSOBY ZAINTERESOWANE SPOZA LISTY MOGĄ PRZEJĄĆ TWOJE MIEJSCE. Podkreślamy, że wysłanie nam wiadomości lub napisanie komentarza do posta innego komika nie gwarantuje możliwości wystąpienia. Brane pod uwagę są tylko posty na stronie wydarzenia.

Kraków

Stand Up Pod Smokiem - 30.01.2020

20:00 30 stycznia 2020
Mr. Vavelsky, Gołębia 6, 31-007 Kraków