Stand-Up Drawsko:Tomek Nowaczyk, Michał Pałubski, Damian Usewicz

WIECZÓR KOMEDIOWY STAND-UP

Bilety na to wydarzenie kupicie u Tomasz Walkiewicz lub online:

WRACAMY DO DRAWSKA, WRACAMY "NA WYSPĘ"!

30 maja zapraszamy Was na wielki powrót wieczorów ze stand-up do Restauracja "Na Wyspie"!

Jak to było dotychczas imprezę poprowadzi Damian "Viking" Usewicz, który zaprosił gości, którzy specjalnie dla Was przez niemal 2 godziny bawić Was będą ze sceny, a będą to:

Tomek Nowaczyk:
Jeden z najciekawszych komików w Polsce, a już na pewno w Kościanie. Jeden z najbardziej energetycznych komików, mówią, że „napierdziela jak karabin”. Na scenie daje z siebie wszystko i jeszcze trochę. Tomek ma kondychę, bo dużo biega. I o tym bieganiu i problemach biegacza amatora między innymi opowiada w swoim najnowszym materiale „Samotność długodystansowca”. Ale nie tylko o bieganiu Tomek mówi, bo porusza również tematy życia rodzinnego, porządku i dobrego wychowania; w programie pada również trochę gorzkich słów o współczesnej Polsce. Jest inteligentnie, zabawnie, refleksyjnie, często na granicy, a czasem nawet daleko poza.
Zróbcie wszystko, żeby Tomek nie był samotny podczas występu, bo „Samotność długodystansowca” to program, który zdecydowanie trzeba obejrzeć!

Michał Pałubski StandUp na życie:
Najbardziej giętki spośród wszystkich gwiazd polskiego kabaretu, teraz w znanej dotąd tylko najbliższym roli - szczerego do bólu faceta u progu czterdziestki stojącego na kolejnym życiowym rozdrożu!
Michał porzuca dawne sceniczne kreacje, by w bezkompromisowym Stand upie z ironicznym dystansem podzielić się spostrzeżeniami na temat otaczającego nas świata. Chcesz wiedzieć co o wychowywaniu pyskatego dziecka, modzie fit czy narkotykach myśli facet, którego wk**rw aż rozsadza od środka?
Przyjdź, posłuchaj i niech Ciebie też skręci... ze śmiechu.

Bilety w cenie:
20 zł - przedsprzedaż
30 zł - w dniu wydarzenia

- Impreza dla osób dorosłych (18+)
- Obowiązuje zakaz nagrywania obrazu i dźwięku
- Osoby przeszkadząjące w występach będą wypraszane bez możliwości zwrotu za bilet!

Drawsko Pomorskie

Stand-Up Drawsko:Tomek Nowaczyk, Michał Pałubski, Damian Usewicz

19:30 30 maja 2019
Restauracja "Na Wyspie", Kupiecka 13, 78-500 Drawsko Pomorskie