Stand-Up Drawsko: Magda Kubicka, Damian "Viking" Usewicz

WIECZÓR KOMEDIOWY STAND-UP

JESTEŚMY W CZERWCU ZNOWU U WAS!

26 CZERWCA zapraszamy Was na kolejny STAND-UP w Restauracja "Na Wyspie"!

Wystąpią dla Was

Magda Kubicka
Komiczka od niemal trzech lat związana ze sceną stand-upową. Zwyciężczyni największego w Polsce festiwalu komediowego SZPAK 2019 oraz innych festiwali, takich jak Fermenty czy Koks. Finalistka PAKI 2018 oraz FAMY. Wystąpiła na antenie TVP2, TVP ROZRYWKA oraz w programie COMEDY CENTRAL.

„Nie o taką Polskę walczyłam!” to najnowszy program Magdy Kubickiej. Przed obejrzeniem występu, wiele osób twierdzi, że: „jest za młoda na walkę o Polskę” lub „chyba jej się coś pomieszało i ciekawe co jej się w tej Polsce nie podoba”. W programie Magda mówi nie tylko o trudach korzystania z PKP i próbie zrobienia prawa jazdy, ale też o tym dlaczego tak trudno być matką chrzestną. Porusza też temat ekshibicjonizmu, o który została posądzona. To wszystko okraszone pikantnymi uwagami jej babci, która lubi wypić i straszy wnuki śmiercią. Babcia ma także dwie zasady: „bzykać się trzeba bez zobowiązań” i „chcę umrzeć przed premierą tego programu”. Premiera była, a babcia żyje, więc musicie to zobaczyć!

Damian "Viking" Usewicz
Szczeciński komik, konferansjer oraz organizator imprez komediowych. Ze sceną związany od niemal 10 lat. Jeden z twórców szczecińskiej (i nie tylko) sceny stand-up. Występował na wielu scenach w całej Polsce. Organizator i prowadzący niezliczonej ilości imprez komediowych. Gospodarz kilku scen stand-upowych w swoim regionie.

Za swoją działalność nominowany do nagrody "Człowiek Roku 2017 Głosu Szczecińskiego"- nie wygrał ale trochę głosów dostał- głównie od siebie.

W swoich występach nieszablonowo porusza tematy z życia wzięta, okraszając je czarnym humorem z charakterystycznym dla siebie dystansem, utrzymując przy tym bardzo dobry kontakt z publicznością. Prywatnie mąż i ojciec co jest ogromną inspiracją do jego żartów.

Ostatnio można było go zobaczyć na kanale Comedy Central.


Bilety w cenie:
20 zł - przedsprzedaż
30 zł - w dniu wydarzenia

- Impreza dla osób dorosłych (18+)
- Obowiązuje zakaz nagrywania obrazu i dźwięku
- Osoby przeszkadząjące w występach będą wypraszane bez możliwości zwrotu za bilet!

Drawsko Pomorskie

Stand-Up Drawsko: Magda Kubicka, Damian "Viking" Usewicz

19:30 26 czerwca 2019
Restauracja "Na Wyspie", Kupiecka 13, 78-500 Drawsko Pomorskie