Stand-Up Czempions: Grabowski, Kasparek, Matełko + open mice

Otwieramy nasze drzwi dla Was na Stand Up!
Przyjemny, starannie wyselekcjonowany, niezobowiązujący, wysublimowany, wirtuozerski i niewybrednie zabawny.

W drugiej edycji imprezy stawiamy na młodość, inteligencję i eksperyment. Właściwie to zapomnijcie o pierwszych dwóch :)

Tego wieczoru zaprezentują się:

× Krzysztof Kasparek ×
Krakowski komik związany z Comedy Lab. Wyjątkowy chłopak z wielkim darem obserwacji i nutką filozoficznej zadumy. O sobie pieszczotliwie pisze: "Osiągnąłem 30 lat i liczę na więcej". Ma za sobą dziesiątki, jeśli nie setki występów, w tym na pewno przynajmniej jeden w Kielcach.

× Zbychu Grabowski ×
DJ, komik, konferansjer. Członek krakowskiego Comedy Lab od 2014 roku. Finalista 4. Antrakt Stand-up Festiwal w 2017 roku. Z pewnością mogliście go widzieć w "Comedy Club" na Comedy Central. Komik nad wyraz dobry, zwłaszcza jak ma się życzliwe podejście ;) Zbychu jest swojski, przyjacielski, a przy tym bardzo skuteczny i z sążnym żartem. Przy Zbychu czujesz się jak przy dobrym kumplu - to imię zobowiązuje.

× Matełko, czyli Mateusz Marek ×
Komik, konferansjer i piosenkarz w SMKKPM - Sekcji Muzycznej Kołłątajowskiej Kuźni Prawdziwych Mężczyzn. Zawodowo związany z RMF MAXXX. Artysta - klown szpitalny w fundacji Czerwone Noski. W stand upie upatruje rozwoju, obietnicy lepszej przyszłości i przedłużenia sobie młodości, której nie jest w stanie manifestować drogim samochodem i atletyczną sylwetką.

*WSTĘP WOLNY*

Po Stand Upie wracamy do Was z regularnym, otwartym trybem wieczornym.

Kraków

Stand-Up Czempions: Grabowski, Kasparek, Matełko + open mice

20:00 26 września 2019
PROMINENT The Original Lounge Bar, Kamienna 17, 31-403 Kraków
Wstęp bezpłatny