Stand-Up Comedy w Browarze! Chałupka x Brudzewski

Po raz pierwszy w Browarze Warmia odbędzie się STAND-UP! W takim miejscu dobór gości był oczywisty: wystąpią dla Was wyrafinowany znawca gastronomii oraz facet, który pół życia spędził w olsztyńskich knajpach.

O kim mowa?

Paweł Chałupka- jego stand-up to opowieści ukazujące jak zwariowany jest świat. Poprzez opis codziennych sytuacji obnaża nam prawdę o naszych dziwactwach i nieprzemyślanych zachowaniach. Na scenie od 2011r. Zdobywca 2 miejsca na Antrakt Stand-Up festiwal. Występował w programie Kuby Wojewódzkiego, na antenie TVP Rozrywka w programie „Tylko dla dorosłych”, programie „Comedy Club” na Comedy Central, a także na roaście Tego Typa Mesa i Popka.

Maciej Brudzewski- stand-uper z Olsztyna. Swoimi tekstami wywalczył m.in. finał drugiej edycji „Antrakt Stand-Up Festiwal”, pierwsze miejsce w konkursie „Stand-Up War”, indywidualnie i grupowo, występ w programie TVP „Tylko dla dorosłych” oraz w programie Comedy Central „Comedy Club”. Na scenie wywraca rzeczywistość do góry nogami, bawiąc publiczność z całej Polski. Pełne emocji i losowych zawijasów historie z życia oraz nietuzinkowe spostrzeżenia sprawiają, że nie chce się wychodzić z jego świata!

Zapraszamy wszystkich powyżej 18 roku życia- będzie się działo!

20.03.2019, godzina 20:00
Ul. Nowowiejskiego 15
Bilety dostępne online: https://standupbilety.pl/event/459_stand-up-comedy-w-browarze-chaupka-x-brudzewski

Olsztyn

Stand-Up Comedy w Browarze! Chałupka x Brudzewski

20:00 20 marca 2019
Browar Warmia, ul. Nowowiejskiego 15, 10-162 Olsztyn