Scena Komediowa prezentuje:Kozłowski, Gosiński i Grabowski

Scena Komediowa Zaprasza na występ 3 wspaniałych komików w Mszanie Dolnej.

Wystąpią dla specjalnie dla was: Łukasz Kozłowski, Patryk Gosiński i Zbychu Grabowski

Łukasz Kozłowski - Ciągle szuka puent do swoich żartów. Żartów też ciągle szuka. Właściwie to Łukasz zawsze czegoś szuka. Podobno zarejestrował się jako bezrobotny i szuka nowej pracy. Twierdzi, że może zostać nawet prezydentem Polski, bo żadna praca nie hańbi.

Patryk Gosiński - Nowy zawodnik wagi ciężkiej w polskim stand upie. Debiutował na warszawskich plenerach pod koniec czerwca tego roku.Reprezentant "subtelnego humoru akademickiego". Smakosz kuchni tureckiej, entuzjasta krótkotrwałych diet i jasnego piwa. Od lat zaangażowany w walkę z dyskryminacją otyłych person. Pochodzi z dresiarskiego osiedla - nienawidzi psów, od zawsze wolał koty...Nazwał kiedyś kota "Pusia", od tamtej pory wszyscy się z niego śmieją.

Zbychu Grabowski - członek krakowskiego Comedy Lab, na scenie od 2014 roku. Finalista 4 Antrakt Stand-up Festiwal 2017. Uczestnik trzeciego i czwartego sezonu Comedy Club na antenie Comedy Central. Zbycha możecie kojarzyć z Idola albo w ogóle. Ludzie często mówią, że prywatnie ciężko jest rozpoznać, kiedy Zbychu żartuje a kiedy mówi poważnie. Na scenie jest dokładnie na odwrót. Jedyny człowiek, który rozśmieszył Elżbietę Zapendowską.

-----------------------------------------------------------------
UWAGA:
* Wydarzenie dla osób dorosłych!
* Zakaz nagrywania audio/video.

Mszana Dolna

Scena Komediowa prezentuje:Kozłowski, Gosiński i Grabowski

20:00 7 grudnia 2019
PUB Szałas, ul. Kolbego 22c, 34-730 Mszana Dolna

Na wydarzeniu wystąpią