STAND UP w PifPaf vol VI - Tomek Nowaczyk

Kolejnym gościem STAND UP w PIF PAF będzie Tomek Nowaczyk w programie "Niepokojący umysł" jeden z najciekawszych komików w Polsce i co najważniejsze przezabawny człowiek.

Tomek Nowaczyk to jeden z najciekawszych komików w Polsce, a już na pewno w Kościanie. Zwycięzca konkursu One Ryj Show podczas XIX Rybnickiej Jesieni Kabaretowej 2014. Jeden z najbardziej energetycznych komików, mówią, że „napierdziela jak karabin”. 
Na scenie daje z siebie wszystko i jeszcze trochę. Członek kabaretu Czesuaf, nałogowy biegacz (kilkanaście ukończonych maratonów i żyje!), autor wierszy dla dzieci. Jako stand-uper tworzy wybitnie nie dla dzieci. 

Stworzył już trzy godzinne materiały stand-upowe, ostatni nosi tytuł „Niepokojący umysł”. Bo Tomek ma umysł (podobno) i prowadzi widza w jego naprawdę niepokojące meandry. Podobno w nowym materiale wypowiada około 6.000 słów. W tym parę niecenzuralnych. Tomek ma wielu fanów, z tym że nie wszyscy już o tym wiedzą. Występował na wielu scenach w całej Polsce, a także na ekranach telewizorów w programie Tylko dla Dorosłych (TVP2) oraz relacji z Rybnickiej Jesieni Kabaretowej (Polsat).

Opinie o Tomku: 
– „Bezkompromisowy. Piekielnie zabawny.” – Tomek Nowaczyk o sobie, 
– „Przekomiczny człowiek.” – Tomek Nowaczyk o sobie,
– „Nie widziałem lepszego komika!” - Stevie Wonder.

Startujemy o godz. 20:06.

Bilety dostępne w online 20 PLN w Barze i 25 PLN - ilość miejsc ograniczona

Gdynia

STAND UP w PifPaf vol VI - Tomek Nowaczyk

20:06 24 maja 2018
PIF PAF, 10 lutego 23, 81-364 Gdynia
20zł

Na wydarzeniu wystąpi