SOLD OUT! Stand-up w Browarze: Tomek Kołecki & Wiolka Walaszczyk

Browar Staropolski ma przyjemność zaprosić Państwa na kolejny wieczór stand-up comedy w Zduńskiej Woli. Tym razem wystąpi dwójka komików z pełnymi programami, a będą to:

Tomek Kołecki - jeden z najlepszych komików młodego pokolenia. Urodzony w '97, na scenie od 2013 roku. Ze swoimi występami zjechał już całą Polskę oraz trochę Europy. Mogliście go zobaczyć także w takich programach telewizyjnych jak «Tylko dla dorosłych» TVP2, «Comedy Club» Comedy Central czy «Kuba Wojewódzki» TVN. Wygrał 4 edycje Antrakt Stand-up festiwal dzięki czemu mógł wystąpić w takich lokalizacjach jak Warszawski Torwar, Katowicki Spodek czy Gdańska Ergo Arena. Przez dwa lata współtworzył projekt Po prostu stand-up. Obecnie rozwija swój autorski projekt Please stand-up.

Wiolka Walaszczyk - stand-uperka z Gdańska. Bezkompromisowa, charyzmatyczna i niezwykle energiczna osobowość sceniczna. W swoim materiale chętnie opowiada o życiu prywatnym jak i o sytuacjach zupełnie absurdalnych.

Pierwsze 10 biletów w sprzedaży online za 25 zł, reszta po 30 zł. Zakup biletu możliwy pod linkiem na dole jak i w lokalu na miejscu.

Uwaga!
*Zakaz nagrywania występów.
**Występ dla osób powyżej 16. roku życia.

Zduńska Wola

SOLD OUT! Stand-up w Browarze: Tomek Kołecki & Wiolka Walaszczyk

20:00 7 marca 2020
Browar Staropolski, ul.Maksymiliana Kolbego 2, 98-220 Zduńska Wola

Na wydarzeniu wystąpi