Przodownicy Stand-upu: Cezary Ponttefski

Już ostatniego dnia pierwszego miesiąca najnowszego roku 2020 w Przodowniku wystąpi wybitny twórca komedii stand-up, czyli Cezary Ponttefski. Cezary miał już okazję wystąpić w Legionowie, pokazał na czym polega ostrożartowanie, ale to była dwa programy temu, a że jest artystą płodnym - z nowym programem odwiedzi jeszcze raz.

Anyway:
Cezary Ponttefski
Człowiek, o którym nie sposób powiedzieć kiedy przekroczył barierę żartu. Nieco przygaszony, co może zmylić ludzi, którzy pozwolą sobie na myślenie, że to będzie powolna komedia. Nic z tych rzeczy, umysł przy nim musi pozostawać bez ustanku na najwyższych obrotach. Zrobił w życiu parę śmiesznych rzeczy, na wielu scenach bywał, roastował Popka, mogliście go oglądać na antenie Comedy Central.

Cezary dopiero co wrzucił swój program na youtube, choć występuje już od wielu lat. Uczestniczył w jednym z pierwszych, o ile nie pierwszym roaście w Polsce (Roast Gospela), a także w Roaście Popka (tego z "Tańca z gwiazdami", nie komika). Czarek wnosi na scenę bardzo pozytywną energię, sporo abstrakcyjnego humoru, niespodziewanych puent, a to wszystko z dystansem do siebie, do świata i ślizgając się na granicy tego, z czego można żartować.

INFO W SKRÓCIE
GDZIE Bar Przodownik, Legionowo
KIEDY 31.01.2020 godzina 20.00
ZA ILE za darmo
OPEN MIC jak się ktoś zgłosi to jak najbardziej

Legionowo

Przodownicy Stand-upu: Cezary Ponttefski

20:00 31 stycznia 2020
Przodownik, Jagiellońska 9D lok. 9

Na wydarzeniu wystąpi