Pojedynek Stand-up:Grzanka, Wojciech, Usewicz, Pająk

Krakowski Klub Komediowy zapasza na:
Pojedynek Stand-up czyli testy nowego materiału. Prowdzenie Mbeda Ndege David To Impreza, która się już nigdy nie powtórzy, 5 komików na scenie i nowe świeże teksty. Każdy daje jeden temat, na który wszyscy muszą przygotować premierowy materiał stand-up.

Bilety:

20 PLN /przedsprzedaż/
30 PLN / w dniu wydarzenia/

Wystąpią:
Damian "Viking" Usewicz
Cześć to ja Damian „Viking" Usewicz, ale śmiało wołajcie na mnie Viking- nawet moja matka tak robi! Niedługo będę miał okazję dla Was wystąpić co mnie bardzo cieszy, bo będę miał szansę pokazać Wam jaki jestem. Na scenie komediowej jestem od grubo ponad 10 lat, w stand-upie swoje kroki stawiałem na początku bardzo nieśmiało ale teraz "z buta wjeżdżam" i podbijam coraz to więcej serc fanów dobrej komedii. W swoich występach nieszablonowo poruszam tematy z życia nas wszystkich, okraszam je czarnym humorem i to wszystko z mega wielkim dystansem do siebie i świata. Do zobaczenia!

Jarek Pająk
Jarek Pająk - komik, artysta kabaretowy o którym Maria Czubaszek niejednokrotnie mawiała "Nie kojarzę". Żyje komedią od 2004 r. Posiada wrodzony wis komika. Często mawia "Talent jest jak wada serca, z tym się trzeba urodzić". Laureat większości przeglądów i festiwali kabaretowych w Polsce. Najbardziej znany z roli siostry zakonnej zagranej na żywo w TVP2 podczas Płockiej Nocy Kabaretowej. Zdobywca II miejsca w kolejce do lekarza. Żonaty dopiero raz.

Marcin Zbigniew Wojciech- Człowiek trojga imion, z czego jedno jest nazwiskiem. Kwintesencja określenia: „pozytywny wariat.” Żywioł sceniczny i znana w całej Polsce dusza towarzystwa. Komik, kabareciarz, stand-up’er. Występuje na scenie od ponad 10 lat, a od 2 lat nie był u fryzjera. Jest członkiem grupy STAND-UP Night. Pracował w RMF FM. Występował w TVP2, Comedy Central oraz na Top Trendy (POLSAT). Musisz go zobaczyć!

Adam Grzanka
Sławny hutas, konferansjer, kabareciarz i fan metalu. W jednym. Aż dziwne, że się to wszystko mieści. Gada niby o niczym, ale jednak ciekawie. Magnetyczna osobowość i lata doświadczenia na scenie pozwalają Adamowi, zainteresować publiczność nawet najbardziej ulotnymi kwestiami.

Kraków

Pojedynek Stand-up:Grzanka, Wojciech, Usewicz, Pająk

20:00 25 lutego 2020
Plac Nowy 1, Plac Nowy 1, 31-056 Kraków