Oświęcim! Michał Leja w programie "Bezbek" | Stand-up

Drodzy Oświęcimianie, rezerwujcie sobie 23.05, bo wtedy zagości u nas kolejny STAND-UP!

Razem z Damianem Skórą zaprosiliśmy komika, którego nazwisko znane jest już nie tylko wśród zagorzałych fanów stand-upu. Komika, który eksperymentuje z różnym formami komedii i znakomicie się we wszystkim odnajduje, na co pozwala mu piekielnie szybki umysł, za którymi czasem nie nadąża reszta członków i czasem mu tak wtedy noga odstaje. Przed wami Michał Leja! Pojawi się także support!
_________

Michał Leja to stand-uper, improwizator i gospodarz programu „Michał Leja Show”, który szturmem zdobył uznanie publiczności w całej Polsce oraz uznanie środowiska komediowego. Niecodzienne spojrzenie na świat, świetna interakcja z publicznością oraz otwartość na inne formy sprawiają, że każdy występ Michała to rozrywka na najwyższym poziomie.

Współtworzył „Wszyscy na jednego. Roast ‘Diablo’ Włodarczyka” w telewizji TVN. Wystąpił w programie „Kuba Wojewódzki Show”, w „Comedy Club” na Comedy Central oraz dwukrotnie w „Tylko Dla Dorosłych” w TVP2.

Nagrał też swój 40 minutowy stand-upowy special dla Netflixa – największego serwisu VOD na świecie. Gospodarz scen stand-upowych w Krakowie i Rzeszowie. Twórca programu internetowego „Michał Leja Show”. Niedawno do sieci trafił jego special z 2018 roku „Wszystko pod kontrolą”. Aktualnie jeździ po kraju ze swoim najnowszym programem „Bezbek”.
_________

Tutaj wybrane spośród całej gamy dostępnych w internecie video z udziałem Michała:

https://www.youtube.com/watch?v=Bfc1glaaHMQ&t=1233s - cały poprzedni program

https://youtu.be/gWdU277K7Q4 - rozmowy z publicznością

https://www.youtube.com/watch?v=c27yvqIk5Gk - rozmowy z publicznością II

https://www.youtube.com/watch?v=1TemGyuwPuw - fragment jego talk-show "Michał Leja Show" - pełne wersje dostępne płatnie
________

Support: TBA

Prowadzenie: znany z wam z poprzedniej edycji Damian Skóra!
_______

Kiedy? 23.05 / godzina 20:00
Gdzie: Menago 2.0, Oświęcim
Bilety: 30 zł przedsprzedaż on-line / 40 zł w dniu wydarzenia na bramce

Oświęcim

Oświęcim! Michał Leja w programie "Bezbek" | Stand-up

20:00 23 maja 2019
Klub Menago 2.0, Generała Jarosława Dąbrowskiego 11a, 32-600 Oświęcim