Olsztyn kocha stand-up: Szczęśniak x Szulowski x Brudzewski

Nic nie zrobi tak dobrego gruntu pod walentynki, jak ten właśnie wieczór. Jeżeli to pierwsza randka- szybko okaże się, czy śmiejecie się z tych samych żartów, czy na 14ego trzeba szukać kogoś nowego. Jeżeli znacie się jak łyse konie- wiecie już, że oboje lubicie ostre klimaty i ten występ jest dla Was!

Oto i nasze kupidynki:

Olka Szczęśniak- wystąpi ze swoim nowym programem ''Zespół HAJSpergera". Zanim powiesz "Oesuu, kto ogląda kobiece stand- upy?! Przeciez one tylko o jednym- o okresie!" Przyjdz i przekonaj się na żywo, że tak nie jest :)
To o czym Olka będzie nawijać? O naszej wspaniałej służbie zdrowia, sama medycyna jest mega ciekawym tematem. Troche o rodzinach wielodzietnych i pochodzeniu. O tym co polepszyłoby klimat w Kościele. Jaki wpływ na charakter ma dzieciństwo. Czemu kobiece strajki nie są skuteczne? Co z tymi stereotypami? Nie mogło zabraknąć też miejsca na wątek o częstochowskiej policji i sąsiedzkich waśniach. Klasycznie na koniec warto dodać coś o seksie, bo to bardzo ruchliwy temat :)
Prezentuje ostre i bezlitosne poczucie humoru połączone z kobiecym wdziękiem. Występowała m.in w TVP u Kacpra Rucińskiego i u Kuby Wojewódzkiego w TVN. Jej poprzedni program można obejrzeć na Netflixie.

Piotr Zola Szulowski- w swoim nowym programie "2+1" Piotr bierze na ruszt swoje życie rodzinne, w którym, podobnie jak jego świeżo narodzony syn, stawia pierwsze kroki. Okrasza to historiami - wspomnieniami za rzeczami, które jako głowie rodziny, nie wypada mu już robić. Trochę tego jest - nocne eskapady, przygody z ziomkami, używanie życia. Jednak prawdziwą szkołą życia jest przyjęcie go na poważnie i wzięcie na siebie odpowiedzialności za sprowadzone na ten padół życie.

Na scenie zobaczycie człowieka, który jest powierzchownie spokojny, ale kotłują się w nim pytania, na które nie jest łatwo znaleźć odpowiedzi. Te pytania wytrącają z równowagi, mieszają w głowie i pozwalają Piotrowi stworzyć bardzo ciekawe widowisko - człowieka miotanego różnymi emocjami, który próbuje się wśród nich odnaleźć i stać się najlepszą wersją siebie.

Ogólnie rzecz biorąc, Drogi Synu Piotra, ten opis jest próbą usprawiedliwienia tego, co tata robił, jak już kiedyś przyjdzie czas, że obejrzysz jego program. Wybacz tacie, bo dopiero się uczył nim być.

Imprezę poprowadzi Maciej "j'adore hardcore" Brudzewski!!!

Gdzie? Galeria Sowa, ul. Zamkowa 2
Kiedy? 12.02, 20:00
Bilety: https://standupbilety.pl/event/383_walentynkowy-stand-up-w-olsztynie-szczniak-x-szulowski-x-brudzewski#buyTicket

Do zobaczenia!

Olsztyn

Olsztyn kocha stand-up: Szczęśniak x Szulowski x Brudzewski

20:00 12 lutego 2019
Galeria Sowa, ulica Zamkowa 2, 10-074 Olsztyn
25zł