OFFowa scena stand-up | VOL. 7

Zawsze we wtorki. Zawsze po 21. Zawsze na dwa baty. Bez cenzury. Tylko dla dorosłych!

Siódme spotkanie zaszczycą swoją obecnością:

Tomek Kołecki - na świat przyszedł w '97, a na scenę wszedł w 2013 zostając najmłodszym komikiem w Polsce. Mimo młodego wieku, od czterech lat daje sobie radę w świecie polskiego stand-upu. Objechał z żartami całą Polskę, mogliście go zobaczyć także w takich programach telewizyjnych jak «Tylko dla dorosłych» TVP2, «Comedy Club» Comedy Central czy «Kuba Wojewódzki» TVN. W swoich występach stara się przybliżyć publice jakie rozterki oraz emocje targają młodym człowiekiem wchodzącym w świat dorosłości.

Cezary Ponttefski - jest to taki człowiek z Lublina, co na paru scenach w Polsce już bywał. Raczej wszyscy dobrze się bawili, chociaż był wyjątek: pewna pani kiedyś w pierwszym rzędzie wszystko miała za nic. Ale gdy rozum tracił dla niej, śmiała się, klaskała. Także też wyszła zadowolona. Ogólnie ludzie wychodzą zadowoleni, mówią, że fajna komedia, taka różnokolorowa. Z dekadenckim przytupem i sentymentalnym zająknięciem.

Prowadzenie: Juliusz Sipika.

W przerwie między występami, dobrodziej tegorocznej edycji stawia butelkę szlachetnego trunku w konkursie sucharów dla publiczności. Sucho? Trzeba polać Jameson Irish Whiskey!
___

W razie złej pogody przenosimy się do klubu DOM.
___

WSTĘP WOLNY!
___

Mecenasami cyklu są Rezydenci OFFa oraz firma OPG Property Professionals - właściciel i zarządca OFF Piotrkowska Center. Gardła komików i publiczności przepłukuje Jameson Irish Whiskey.

Łódź

OFFowa scena stand-up | VOL. 7

21:00 17 lipca 2018
OFF Piotrkowska Center, OFF Piotrkowska 138/140, 90-062 Łódź
Wstęp bezpłatny