Liga Roast Battle No Limits #4

Roast Battle No Limits, czyli pojedynek komików na żarty, panczlajny, puenty.
Zapraszamy na czwarty wieczór pierwszej ligi Roast Battle w Polsce. Podczas wydarzenia zmierzy się ze sobą 8 komików, których walki będą oceniane i komentowane przez profesjonalistów jeśli chodzi o roasty.

Jury: skład już wkrótce ;)

Prowadzący:
Tomasz Kwiatkowski - Imprezowy, aspołeczny typ. Na scenie bije od niego oryginalność i niecodzienność. Bez kompromisu zabierze publiczność w mroczne i niewygodne zakątki, nie z poczucia obowiązku rozliczania sprawiedliwości społecznej, przede wszystkim chodzi o to, żeby tym bawić. Gdy przyjrzymy się mu bliżej, bije od niego serdeczność i otwartość do przytulenia. Tylko najserdeczniejsze jednostki mogą sobie pozwolić na bycie na scenie bezceremonialne, nie tracąc sympatii publiczności. Tomek działa komediowo już od 4 lat, prowadzi regularnie scenę w Grudziądzu słynącą z dzikich reakcji. Autor bloga "Szwęd-uper" (https://bit.ly/2BbzTjd).


Wydarzenie nietypowe, podczas którego odbędą się pojedynki w formie roastu oceniane przez Jury. Zwycięzca każdej bitwy przechodzi dalej, by zdobyć rękawice najlepszego w lidze Roast Battle No Limits w danym sezonie. Finał zmagań odbędzie się na Polskim Festiwalu Stand-upu w sierpniu. Zapraszamy miłośników "ostrych żartów" i bystrych panczlajnów!

Czwarty pojedynek Roast Battle No Limits odbędzie się:
24 kwietnia, godz. 20:00
Do zobaczenia!

Patronat: Rock Radio
----------------------------------------------------------------
Rejestracja uczestników:
zgłoszenia do Roast Battle prosimy wysyłać na rezerwacjanastandup@gmail.com. Temat wiadomości: Liga Roast Battle No Limits #4, w treści prosimy przesłać opis wraz z linkiem do YouTube swojego występu (jeśli takowy istnieje) oraz w załączniku zdjęcie, które zostanie użyte do grafik.
Uczestnicy będą rywalizować w systemie pucharowym. Każdy uczestnik może 3 razy wziąć udział w Roast Battle w danym sezonie. Dla zwycięzcy jest nagroda pieniężna, a podczas wielkiego finału jest do zgarnięcia dodatkowa pula.
Więcej szczegółów po kontakcie mailowym.
----------------------------------------------------------------
*Zakaz nagrywania występów.
*Występ dla osób powyżej 18. roku życia.

Poznań

Liga Roast Battle No Limits #4

20:00 24 kwietnia 2019
Próżność, Niepodległości 8a, 61-875 Poznań
30-35zł