Kraków / Damian Skóra + support / #stand-up

"Kawa z wody po kiełbasach" to drugi program Damiana Skóry, z którym jeździ od maja po kraju aby przedstawiać go w różnego rodzaju jednostkach podziału terytorialnego. Program odrobaczony, zaszczepiony i przyuczony do mieszkania z ludźmi będzie prezentowany 27.11 w Krakowie.

Czego można się w nim spodziewać? Mniej więcej dwukrotnie nastąpi napicie się wody, niezliczona ilość złapań za daszek czapki i gładzenia po brodzie oraz ulubiona część całego występu czyli odkaszlnięcie (częstotliwość uzależniona od pogody). Pomiędzy powyższymi będzie także słowo mówione, rzadziej krzyczane, bo po co jak jest mikrofon.

____________

Słowo więcej o Damianie:

Osoba transwiekowa - dziecko (czasem starzec) zamknięty w ciele 29-latka. W ubiegłorocznym konkursie na najlepszego Damiana Skórę zajął II miejsce. Nagradzany również wielokrotnie za wybitne osiągnięcia w języku łacińskim oraz w śpiewie niemym. Gdyby wcześniej zaczął robić stand-up to pewnie wystąpiłby w programie "Kuba Wojewódzki".

Członek krakowskiej grupy Comedy Lab oraz Kraków Stand-Up Comedy, gdzie udziela się również w języku angielskim. Gospodarz i prowadzący kilku scen komediowych, a także aktywny muzyk (m.in. lider zespołu The Magic Juice). Zdecydowany przeciwnik kibli z półką. Zna takie słowa jak „predestynowany”, „onomastyka”, „omasta” oraz „przepraszam”, bo i zachować się potrafi. Wiele innych też zna.

Wygrał też dwukrotnie jeden festiwal nad morzem (I i II miejsce) i wystąpił też w TV nie nad morzem - można go zobaczyć na antenie stacji Comedy Central, dla której występował niedawneo już po raz drugi. W internecie do obejrzenia jego poprzedni materiał pt. "Co?!".
____________

Tego wieczora zobaczymy także Łukasza Wolskiego - znakomitego komika, który jest świeżym nabytkiem Comedy Lab i z powodzeniem zdbobywa serca krakowskiej publiczności. Jak podaje: "Nieprzeciętnie inteligentny skończony idiota. Posiada wiele twarzy i tylko jedna nerkę. Jedyna osoba, której bezdomni zrobili wjazd na chatę, tylko po to, żeby oddać resztę za wino i paragon."

_____________

Kiedy? 27.11 / godzina 20:00

Gdzie? Artefakt Café | Sétka Sztuki / ul. Dajwór 3

Za ile? 20 pln w przedsprzedaży internetowej (30 pln na bramce)

Kraków

Kraków / Damian Skóra + support / #stand-up

20:00 27 listopada 2019
Artefakt Café | Sétka Sztuki, Dajwór 3, 31-052 Kraków

Na wydarzeniu wystąpi