KUTEK / PUZYR - stand-up

GŁOS LEKTORA FILMOWEGO
Zbytków...
Pszczyna...
Zabrze...
Oraz...
BĘDZIN

Każde miasto zasługuje na swoje gwiazdy. Znad kopalnianego pyłu unoszą się ku niebu oni - zawsze pięknie, zawsze trochę pod wpływem
Michał Kutek i Filip Puzyr!

Przybywają na Śląsk aby zapewnić rozrywkę tym kilku miastom, perłom w Śląskiej Koronie, tak jak oni są perłami w Koronie Polskiej Komedii.
Zapnijcie wrotki i przygptujcie się na wycieczkę po umysłach ludzi, którzy wiedzę o pornografii i narkotykach mają w małym palcu, którzy nie pytają “napijesz się ze mną?” tylko “będziesz to pił?”, którzy komedię kochają jak ludzie, którzy nigdy nie poznali własnej matki i mają o niej wyidealizowane wyobrażenie.
Zaufajcie mi, to nie ma prawda się nie udać.

KONIEC GŁOSU LEKTORA RADIOWEGO

Wystąpią dla Was:
Filip Puzyr - wysportowany, piękny i z duża szansą na śmierć jeśli skoczy mu cukier. Filip to ten rodzaj rozmówcy, którego usta mocno wyprzedzają myśli, w związku z czym często wydobywają sie z nich naprawdę dziwaczne opinie, pomysły i myśli
Michał Kutek - żyjący zgodnie z zasadą “100 przepłyniętych basenów zasługuje na nagrodę z dziesięciu piw”, przenikliwy i utalentowany. W komedii Michała dostrzeżecie, że on nad każdym tematem, o jakim piszę, się pochyla, zagłębia się w niego, żeby żart sięgnął do możliwie jak największej liczby synaps, pobudzając słuchacza.

Występ swoją obecnością w charakterze prowadzącego uświetni sam Bartosz Gajda (50 Twarzy Gajdy)

Bilety dostepne online w cenie przedsprzedaży 25 zł

Pszczyna

KUTEK / PUZYR - stand-up

19:30 11 czerwca 2019
Sztamfer Pszczyna, Bankowa 1a, 43-200 Pszczyna

Na wydarzeniu wystąpi