Grzegorz Dolniak i Tomek Nowaczyk w Radomiu

Radomiu! Przybywamy! Grzegorz Dolniak i Tomek Nowaczyk w swoich najnowszych programach stand-up. Na prowadzeniu Rafał Sumowski.

Flashback to nowy program Grzegorza Dolniaka - komika znanego m.in. jako twórcy Festiwalu Komedii SZPAK. Tym razem Grzegorz rozprawi się ze wspomnieniami z cudownych lat '90 i początków XXI wieku, opowie nam swoje flashbacki z życia na blokowisku szarym jak pogoda w Rewalu na pierwszym od dziesięciu lat urlopie i postara się sprawdzić ile z tego znajduje swoje odbicie w czasach dzisiejszych i dlaczego "kiedyś to były czasy", a teraz to zwykła bida z nyndzą i Polacy na kolanach.

Samotność długodystansowca, czyli nowy program Tomka Nowaczyka - jednego z najbardziej energetycznych polskich komików. Tomek to zapalony biegacz i o tym bieganiu i problemach biegacza amatora między innymi opowiada w swoim najnowszym materiale. Ale nie tylko o bieganiu Tomek mówi, bo porusza również tematy życia rodzinnego, porządku i dobrego wychowania; w programie pada również trochę gorzkich słów o współczesnej Polsce. Jest inteligentnie, zabawnie, refleksyjnie, często na granicy, a czasem nawet daleko poza.

Bilety po 25 złotych / 30 złotych w dniu wydarzenia. Impreza dla osób dorosłych.

Radom

Grzegorz Dolniak i Tomek Nowaczyk w Radomiu

19:00 13 grudnia 2018
Klub Strefa G2, ul. Przemysłowa 20, 26-600 Radom
25-30zł

Na wydarzeniu wystąpi