Comedy Lab - Talk Show + Open Mic

Po sukcesie i niezapomnianym wieczorze, który odbył się końcem września, zapraszamy na kolejną odsłonę Komediowego Talk Show! Gospodarzem programu znowu będzie David Mbeda Ndege. W autorskiej formule "PTBT", czyli Piątkowy #ThrowbackThursday wejdziemy w świat Davida! Tym razem tematem będzie #10yearchallenge! Poruszone zostanę również takie kwestie jak, to co myśli po powrocie do Polski, po 8 miesięcznym pobycie za granicą w Kanadzie i Kenii? Jak porównuje Berlin do Pekinu, czy najstarsze szczątki człowieka są ciekawsze od dinozaurów? Gdzie jest najlepsze miejsce dla lekarza na świecie? Będziecie mogli to przeżyć na żywo, dzięki improwizowanym scenom ekipy Comedy Lab, gdyż spróbują to odtworzyć. Czy im się to uda, dowiemy się na miejscu. Wiemy jedno - będzie duża dawka śmiechu i pozytywnej energi! Do zobaczenia!

Wieczór przygotował i poprowadzi dla Was: Mbeda Ndege David

Uwaga: Ze względów logistycznych, dla osób, które zakupiły bilet, a przyjdą po godzinie rozpoczęcia wieczoru (czyli po 20:00) nie możemy zagwarantować miejsc siedzących.

Kiedy? 29 marca 20:00
Gdzie? Artefakt Café | Sétka Sztuki
Za ile? 10 zł w przedsprzedaży / 15 zł w dniu wydarzenia

UWAGA: ZE względu na logistykę, po godzinie rozpoczenia wydarzenia (tj. 20:00) nie możemy zagwarantować miejsc siedzących.

Kraków

Comedy Lab - Talk Show + Open Mic

20:00 29 marca 2019
Artefakt Café | Sétka Sztuki, Dajwór 3, 31-052 Kraków