Comedy Lab Special: Kasparek & Machnicki + Open Mic

31 maja to ostatni dzień kalendarzowego miesiąca i pierwszy dzień w historii nowożytnej Polski, kiedy swój pełny materiał jednocześnie zagrają dwaj członkowie Comedy Lab - Laboratorium Komedii: Krzysztof Kasparek i Tomek Machnicki. Zagrają, a co więcej nagrają. Albo ktoś nagra go za nich. Później pewnie pójdzie na Youtube'a. Nabijać licznik wyświetleniami, kabzy monetami i nieść kaganek komedii pod strzechy polskich domów i w mury postkomunistycznych blokowisk.

Zapraszamy! W pierwszej części standardowo przewdziany open-mic:

Krzysztof Kasparek:
Reprezentant krakowskiego Comedy Lab, komik i improwizator. Niedawno skończył 30 lat, ale liczy na więcej. W życiu i na scenie ceni czarny humor i abstrakcję. Często czuje się lepszy od innych, ale później przypomina sobie, że nie wie gdzie postawić przecinek. Ze swoimi żartami bawi ludzi od Szczecina po Ełk.

Tomek Machnicki:
Tomek jest z Nowej Huty. Tam żyje, robi rzeczy. O rzeczach opowiada na scenie. Często mówi, że nie wygrał żadnego konkursu i jest do tego uprawniony bo konkurs, który wygrał jest mniej znany od niego samego. Członek krakowskiego Comedy Lab - Laboratorium Komedii. Ma specyficzne problemy z pamięcią. Bardzo dobrze pamięta czasy kiedy pieniądze można było liczyć w milionach, recytuje z pamięci numery telefonu kolegów z podstawówki, ale nigdy nie jest sobie w stanie przypomnieć gdzie zaparkował samochód. Szuka metodą prób i błędów. Samochodu, szczęścia i akceptacji. Teraz próbuje na scenie.

___________________________

Gdzie? Artefakt Café | Sétka Sztuki, Dajwór 3, piwnice
Kiedy? Piątek 31 maja, godz: 20:00
Bilety: 10 zł w przedpsprzedaży / 15 zł w dniu wydarzenia

Kraków

Comedy Lab Special: Kasparek & Machnicki + Open Mic

20:00 31 maja 2019
Artefakt Café | Sétka Sztuki, Dajwór 3, 31-052 Kraków