21.07 Stand-up na Wyspie | Piotr Zola Szulowski, Kuba Dąbrowski

We współpracy z Brooklyn Brewery zapraszamy na cykl imprez Stand-Up na Wyspie.

Przed nami kolejna odsłona z serii Stand-Up na Wyspie, która odbędzie się w niedzielę, o godzinie 20:30.
Tego dnia wystąpią przed Państwem:

Piotr Zola Szulowski
Dwa plus jeden - w swoim programie Piotr bierze na ruszt swoje życie rodzinne, w którym, podobnie jak jego świeżo narodzony syn, stawia pierwsze kroki. Okrasza to historiami - wspomnieniami za rzeczami, które jako głowie rodziny, nie wypada mu już robić. Trochę tego jest - nocne eskapady, przygody z ziomkami, używanie życia. Jednak prawdziwą szkołą życia jest przyjęcie go na poważnie i wzięcie na siebie odpowiedzialności za sprowadzone na ten padół życie.

Kuba Dąbrowski Stand-Up - pochodzi z małej miejscowości Podkońce, obecnie mieszka w Gdańsku. O czym Wam opowie? a trochę o związkach, trochę o tym że jest wieśniakiem, o uwielbieniu do Tico, nie zabraknie też ostrzejszych tematów.
Wychodzi z założenia, że można żartować na każdy temat i ma gdzieś poprawność. Nie porusza tematu polityki, bo twierdzi że ludzie przychodząc na stand-up chcą się oderwać choć na chwilę od tego czym są zalewani z mediów.


Podczas wydarzenia jak zwykle nie zabraknie zimnego piwka, kuszących drinków i pysznego jedzenia. To wszystko na was będzie czeka w wyjątkowych cenach. Przypominamy także wszystkich miłośnikom złocistego napoju od Brooklyn Brewery, który tego dnia również pojawi się dla Was w specjalnej, promocyjnej cenie.

Już dziś rezerwujcie czas i miejscówkę na Wyspie. Zapraszamy!
(Wydarzenie skierowane dla osób w wieku 18+)

Wstęp bezpłatny

Warszawa

21.07 Stand-up na Wyspie | Piotr Zola Szulowski, Kuba Dąbrowski

20:30 21 lipca 2019
WYSPA, Okopowa 6, 00-113 Warszawa
Wstęp bezpłatny

Na wydarzeniu wystąpi